Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де можна купити паяльне обладнання в Україні?

  Пайка – один з найнадійніших способів з’єднання деталей, і один з найбільш часто застосовуються при роботі з радіоелектронікою. Щоб паяти правильно і швидко, потрібно використовувати відповідне паяльне обладнання.

  Яким буває паяльне обладнання?

  До паяльне обладнання належать:
  1. Паяльники. Бувають електричними (найпоширеніший варіант), газовими та інфрачервоними.
  2. Жала для електричних паяльників. Діляться за матеріалом, з якого зроблені (нікелеві або мідні), і за формою – вона вибирається в залежності від деталі, з якою потрібно працювати.
  3. Паяльні ванни. Використовуються для нагріву припою до потрібної температури, і для її підтримки протягом потрібного часу. Припій таким чином довго залишається рідким, а значить з ним можна довго працювати, не відволікаючись на розігрів. Крім нагріву припою паяльні ванни також застосовують для пайки зануренням.
  4. паяльні станції. Це паяльники з блоком управління, який дозволяє регулювати потужність нагріву і підтримувати її на потрібному рівні. Бувають аналоговими або цифровими. Цифрові – більш сучасні і точні.
  5. Термостоли. Це рівномірно підігрівається за площею робоча поверхня. Застосовуються для прогріву друкованих плат при їх виробництві або ремонті. Також на термостолах можна виконувати оплавлення плат пастою по термопрофіль. Термостоли зазвичай використовуються з регулятором температури або з керуванням через спеціальну комп’ютерну програму.
  6. Власники плат. Використовуються для більш зручної роботи з друкованими платами – для їх фіксації.
  7. паяльні комплекси. Найскладніше і багатофункціональне обладнання з можливістю регулювання потужності, використовується в основному для професійних завдань. У комплекті можуть мати термофен і оловоотсос для розпаювання.

  Де купити паяльне обладнання в Україні?

  Купити обладнання для пайки деталей і проводів можна в онлайн-магазині «Метраном» (Харків). Ми маємо величезний асортимент продукції – від дрібниць і аксесуарів і до професійних станцій, придатних для застосування в великих майстерень. Замовлення відправляємо по всій Україні.