Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  -4%
  Жало Quick TSS02-K
  588.00 грн 567.01 грн
  Купить
  -3%
  Жало Quick 303-LSKU
  336.00 грн 327.60 грн
  Купить
  -16%
  Жало Quick 303-SK
  378.00 грн 319.18 грн
  Купить
  -16%
  Жало Quick 303-K
  378.00 грн 319.18 грн
  Купить

  Де купити жало для паяльника в Україні?

   

  Якщо у вашого паяльника знімне жало, для пайки різних елементів потрібно мати їх набір.

   

  Жала робляться у вигляді змінних насадок. Кожна насадка призначена для роботи з різними видами і розміром деталей.

  Якими бувають жала для паяльника?

   

  Всі насадки можна розділити за двома критеріями: за матеріалом, з якого виконано жало, і за формою його наконечника.

   

  За матеріалом жала для паяльників бувають:

   

  1. Мідні. Найстаріша, але до сих пір актуальна і застосовується (і більш дешева) продукція. Чисто мідні жала швидко окислюються і покриваються нагаром, тому бюджетні моделі доводиться швидше замінювати.
  2. Нікельовані. Більш дорогий і сучасний варіант, в порівнянні з мідними – більш довговічні і стійкі до корозії. Вик льзуются зі спеціальними паяльниками з регулюванням температури нагріву.

   

  Вибір між матеріалом жала – в більшості випадків питання об’єктивний, і на якість пайки впливає мало.

   

  А ось більш важливою є форма наконечника. Її можна розділити на такі группі:

   

  1. Універсальне жало. Має витягнутий гострий наконечник конусоподібної форми, розширюється до основи. Підходить для більшості робіт, які не потребують вузькоспеціалізованих тиснув.
  2. Голка. Тонкий довгий наконечник, який швидко остигає. Використовується для найдрібніших деталей, з якими можна працювати більшими наконечниками. У тому числі застосовується і в ювелірній промисловості.
  3. Зігнуте жало. Та ж голка, тільки більш товста і з загнутим кінцем. Крім пайки зручно застосовувати для видалення Ізлі шков припою і для демонтажу компонентів з плати.
  4. Крапля. Краплеподібні жала використовуються для перенесення припою на плату.
  5. Лопатка. Візуально схоже на шлицевую викрутку: приплюснуті жало з загостреним плоским кінцем. Ширина і кут скосу наконечника можуть бути різними. За рахунок більшої площі контакту жала з деталлю зручно для роботи з більшими елементами.

   

  Форма наконечника вибирається залежно від того, з якими деталями належить працювати. Крім неї при виборі важливо враховувати ще й довжину і вагу жала. Чим воно довше і важче – тим довше нагрівається, а й тим більше тепла накопичує, і тим швидше розігріє деталь (а значить і дозволить швидше працювати з більшими компонентами).

  Де купити набір або окремі змінні жала для паяльника в Україні?

   

  Купити жала для паяльників з різними наконечниками можна в харківській компанії «Метраном». Ми продаємо продукцію всесвітньо відомого бренду Quick Electronic, яка підходить як для радіоаматорів, так і для професійного застосування.