Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де замовити надійний цифровий вольтметр в Україні?

   

  Одним з головних параметрів будь-якого обладнання є принцип його дії. Раніше – в минулому столітті, до появи складної електроніки – в ходу були прилади з механічними принципами роботи.

   

  Але зараз їх майже повністю витіснили цифрові. Стосується це і одного з головних механізмів в арсеналі електриків – вольтметра. Конструктивно – це компактний прилад з екраном і двома щупами, які прикладаються до струмоведучих частин для зняття показань.

   

  Чим гарний цифровий вольтметр в порівнянні з аналоговим?

   

  За принципом роботи всі вольтметри діляться на 2 великі групи: аналогові і цифрові.

   

  Аналогові прилади зустрічаються рідше, оскільки застаріли і морально, і за характеристиками. Вимірювання вони показ ивают не у вигляді цифр на дисплеї (як цифрові), а стрілкою, що біжить за шкалою. І в цьому полягає їхня перевага, через якого вони ще продаються: стрілка бігає за шкалою безперервно, відображаючи вимірювану величину постійно.

   

  Цифрові вольтметри покази ают величину в момент. Тому якщо потрібно виконувати безперервний вимір, в ході якого свідчення можуть коливатися – то можна користуватися і аналоговим приладом.

   

  Але таке зазвичай потрібно нечасто і не всім – тому в більшості випадків зручніше использова ть саме електронні моделі. Вони більш точні, надійні, і можуть мати додаткові функції в одному корпусі.

   

  Де і для чого застосовують електронні вольтметри?

   

  Призначення вольтметра – вимірювати напругу на ділянці ланцюга. Його застосовують в лабораторіях, в вчених бних класах (як в школах, так і в більш «дорослих» навчальних закладах), і в будь-яких майстерень, пов’язаних з діагностикою та ремонтом електроніки.

   

  Де купити цифровий вольтметр в Україні?

   

  Купити електронний вольтметр в Україні можна в компанії «Метраном». Ми займаємося продажем вимірювальних приладів для різних завдань і сфер застосування – від аматорських майстерень до великих заводів. У нашому каталозі є обладнання тільки від перевірених і всесвітньо відомих брендів. Якщо знадобиться – ми допоможемо підібрати п рібори і автоматику під ваші завдання, або надамо більш детальну інформацію про товар, який вас зацікавить.