Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  -6%
  Тестер Megger TPT320
  3600.00 грн 3375.00 грн
  Купить
  -16%
  Тестер Brymen BT-73EU
  3360.00 грн 2813.90 грн
  Купить
  -18%
  Тестер Brymen BT-71EU
  1890.00 грн 1553.96 грн
  Купить

  Де купити електричний тестер в Україні?

  Електричний тестер – це одна з назв мультиметра. Цей прилад є одним з найбільш корисних інструментів, які використовуються електриками у всіх галузях.

  Навіщо і де застосовують електричний тестер?

  Електричним тестером міряють основні показники мережі – силу струму, опір і напруга (постійного і змінного струму). Тобто в одному корпусі вони замінюють 3 окремих приладу: амперметр, омметр і вольтметр.

  Прилад корисний для обслуговування самих різних мереж і обладнання – від проводки в квартирах під час ремонту і до діагностики виробничих агрегатів. Крім роботи з інженерними комунікаціями і енергетичним обладнанням такі прилади застосовують і в авторемонті, і в освітніх цілях (на курсах фізики).

  Види електричних тестерів

  Всі електричні тестери можна розділити за кількома критеріями.
  За додатковим функціоналом деякі моделі можуть мати і додаткові функції – вимірювання температури, індуктивності, детектори прихованої проводки, опору ізоляції проводів, рівень шуму. Є і спеціальні «автомобільні» моделі, які можуть мати додатковий функціонал по перевірці двигуна.

  За принципом роботи всі тестери діляться на 2 групи:

  • аналогові – простіше влаштовані, мають менше функцій (всі додаткові можливості, які ми перераховували вище – до них не належать), замість електронного дисплея мають шкалу зі стрілкою, але коштують дешевше;
  • цифрові – сучасний варіант, з дисплеєм, додатковими функціями, зараз у продажу більшість приладів саме такого типу.

   

  За розміром і області застосування теж є 2 типу приладів:

  • портативні – випускаються в компактних корпусах розміром трохи більше смартфона;
  • стаціонарні – більші, але і з великою кількістю налаштувань, стоять зазвичай в лабораторіях, майстернях.

   

  Де купити електричний тестер?

  Купити електричні тестери під різний бюджет можна в онлайн-магазині «Метраном». Ми займаємося продажем різних засобів КВПіА, і маємо великий асортимент моделей – від компактних і простих і до більш складних професійних. Можемо допомогти, якщо виникнуть складності з підбором обладнання.