Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де можна замовити тестер ємності акумуляторних батарей в Україні?

   

  Існує величезна кількість обладнання, яке в своєму пристрої має акумуляторні батареї – від автомобілів і до джерел безперебійного живлення. Навіть при правильній експлуатації ці АКБ мають обмежений термін служби, і з часом починають швидше розряджатися. А найчастіше відбувається так, що правила їх використання порушуються, через що батар ея починає втрачати ємність ще раніше.

   

  Як результат – розряджається вона швидше ніж треба, а значить і живиться акумулятором обладнання можна буде використовувати так само довго, як і з новою батареєю.

   

  Щоб визначити, наскільки сильно зношена АКБ, су ществуют спеціальні тестери. Вони вимірюють ємність акумулятора, а також його напруга і опір.

   

  Для чого і де застосовують тестер для акумуляторних батарей?

   

  Тестери акумуляторних батарей використовуються у всіх майстерень, які обслуговують обладнання ование зі стартерний, тяговими і стаціонарними АКБ. Найпростіший приклад – це автосервіси. Тестери в них використовуються для перевірки автомобільних акумуляторів, які періодично (в середньому кожні 5-7 років, але нерідко і частіше) вимагають заміни.

   

  Яким бував ет тестер акумуляторних батарей?

   

  Функціонал всіх тестерів АКБ однаковий: вони міряють основні показники роботи батареї. Деякі моделі для вузьких завдань можуть мати додаткові функції.

   

  Тому при виборі кращого тестера варто звертати увагу на:

   

  • діапазон вимірюваних характеристик;
  • температуру навколишнього середовища, при якій можна проводити виміри;
  • принцип роботи приладу – в продажу ще можна знайти застарілі аналогові моделі, якими не так зручно користуватися, як сучасними електронними (цифров ими).

  Де купити т естер для перевірки акумуляторних батарей в Україні?

   

  Купити тестер акумуляторних батарей в Україні можна в компанії « Метраном ». У нашому каталозі є моделі від всесвітньо відомого бренду Fluke які підходять в тому числі і для професі іонального застосування в промисловості.

   

  Якщо виникли складнощі з вибором тестера АКБ, або питання по характеристикам або функціоналу – зателефонуйте або напишіть, і ми надамо вам пораду.