Измерительные приборы от компании «Метраном»

Компания ООО «Метраном» (г. Харьков) является поставщиком измерительного оборудования различного назначения. В продаже имеются приборы от простейших тестеров до узкоспециализированых приборов.

Компанія ТОВ «Метраном» пропонує великий вибір найсучаснішого контрольно-вимірювального обладнання від світових лідерів. Серед пропонованих приладів є:

прилади контролю температури - від високоточних тепловізорів та пірометрів до простих цифрових термометрів, які можуть застосовуватися як в умовах лабораторій, так і в умовах виробництва самого широкого профілю.
аналізатори середовища - анемометри, шумоміри, тестери повітря, лічильники частинок, люксметри, гігрометри та інші прилади;
прилади для вимірювання різних електричних величин - починаючи від найпростіших тестерів електрика і щитових приладів і закінчуючи високоточними аналізаторами параметрів електричної мережі, які використовуються електриками для контролю якості електроенергії;
Вимірювальне обладнання, пропоноване нашою компанією, використовується на багатьох підприємствах і добре зарекомендувало себе в процесі експлуатації в самих різних сферах.
Пропоновані пірометри і тепловізори здатні працювати в важких виробничих умовах і вимірювати температурний діапазон від - 50 ° С до + 3000 ° С, що дозволяє здійснювати дистанційний контроль виробничих процесів і сприяє зниженню аварійності.
На все обладнання надається гарантія, завжди є можливість отримати кваліфіковану консультацію у фахівців нашої фірми з приводу вибору і експлуатації.

Серед вимірювального і контрольного обладнання зарубіжних виробників, пропонованого компанією «Метраном», в першу чергу слід вказати продукцію фірми Fluke.

Крім того, підприємство пропонує в Україні обладнання наступних компаній:

Fluke, США (пірометри, тепловізори, прилади електровимірювань);
Pintek, Тайвань (осцилографи, генератори, джерела живлення),
DerEE, Тайвань (мультиметри, струмові кліщі, прилади вимірювання освітленості, шумоміри, цифрові термометри, щитові вимірювальні прилади);
Rigol, КНР (цифрові осцилографи, генератори, аналізатори спектру, джерела живлення);
Dagatron, Корея (генератори, частотоміри);
Sanwa, Японія (мультиметри, тахометри, люксметри, струмові кліщі, мегомметри);
Brymen (мультиметри, струмові кліщі, тестери електрика);

Вимірювальні прилади в Харкові

Вимірювальне обладнання від компанії Метраном в Харкові - це перш за все великий вибір калібраторів, вимірників якості електроенергії, осцилографів, мультиметров, струмовимірювальних кліщів, пробників, покажчиків напруги, визначників прихованої проводки та ін.
ПОДРОБНЕЕ

Наші виробники

Украина, 61105, г. Харьков, ул. Киргизская, д.94/1
пн - пт:
09.00 - 17.00
сб - вс:
00.00 - 00.00

Мы В Соцсетях