Измерительные приборы от компании «Метраном»

Компания ООО «Метраном» (г. Харьков) является поставщиком измерительного оборудования различного назначения. В продаже имеются приборы от простейших тестеров до узкоспециализированых приборов.

Компанія ТОВ «Метраном» пропонує великий вибір найсучаснішого контрольно-вимірювального обладнання від світових лідерів. Серед пропонованих приладів є:

прилади контролю температури - від високоточних тепловізорів та пірометрів до простих цифрових термометрів, які можуть застосовуватися як в умовах лабораторій, так і в умовах виробництва самого широкого профілю.
аналізатори середовища - анемометри, шумоміри, тестери повітря, лічильники частинок, люксметри, гігрометри та інші прилади;
прилади для вимірювання різних електричних величин - починаючи від найпростіших тестерів електрика і щитових приладів і закінчуючи високоточними аналізаторами параметрів електричної мережі, які використовуються електриками для контролю якості електроенергії;
Вимірювальне обладнання, пропоноване нашою компанією, використовується на багатьох підприємствах і добре зарекомендувало себе в процесі експлуатації в самих різних сферах.
Пропоновані пірометри і тепловізори здатні працювати в важких виробничих умовах і вимірювати температурний діапазон від - 50 ° С до + 3000 ° С, що дозволяє здійснювати дистанційний контроль виробничих процесів і сприяє зниженню аварійності.
На все обладнання надається гарантія, завжди є можливість отримати кваліфіковану консультацію у фахівців нашої фірми з приводу вибору і експлуатації.

Серед вимірювального і контрольного обладнання зарубіжних виробників, пропонованого компанією «Метраном», в першу чергу слід вказати продукцію фірми Fluke.

Крім того, підприємство пропонує в Україні обладнання наступних компаній:

Fluke, США (пірометри, тепловізори, прилади електровимірювань);
Pintek, Тайвань (осцилографи, генератори, джерела живлення),
DerEE, Тайвань (мультиметри, струмові кліщі, прилади вимірювання освітленості, шумоміри, цифрові термометри, щитові вимірювальні прилади);
Rigol, КНР (цифрові осцилографи, генератори, аналізатори спектру, джерела живлення);
Dagatron, Корея (генератори, частотоміри);
Sanwa, Японія (мультиметри, тахометри, люксметри, струмові кліщі, мегомметри);
Brymen (мультиметри, струмові кліщі, тестери електрика);

Вимірювальні прилади в Харкові

Вимірювальне обладнання від компанії Метраном в Харкові - це перш за все великий вибір калібраторів, вимірників якості електроенергії, осцилографів, мультиметров, струмовимірювальних кліщів, пробників, покажчиків напруги, визначників прихованої проводки та ін.
ПОДРОБНЕЕ

Наші виробники

пн - пт:
09.00 - 17.00
сб - вс:
00.00 - 00.00

Мы В Соцсетях