Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де купити паяльні ванни в Україні?

   

  Паяльна ванна – корисний пристрій, що застосовується для тривалих робіт по пайку, в яких потрібно довго підтримувати стабільну температуру припою.

   

  Конструктивно вона складається з двох частин: ванни з жароміцного матеріалу, в якій плавиться припой, і нагрівача, що працює від розетки, з електронним блоком управління, який заміряє і підтримує потрібну температуру.

   

  Де і навіщо застосовують паяльні ванни?

   

  Паяльні ванни можуть застосовуватися для робіт в будь-яких умовах – як для професійних завдань (наприклад, в ремонтних майстернях), так і любителями, які займаються пайкою в якості хобі.

   

  Застосовувати таке обладнання корисно для робіт таких видів:

   

  • пайка зануренням;
  • лудіння;
  • установка і демонтаж компонентів з друкованих плат.

   

  Використання паяльних ванн спрощує роботу, дозволяє виконувати її швидше, зручніше і точніше (за рахунок постійної температури припою при обробці кожного з’єднання).

   

  Як вибрати паяльну ванну?

   

  При виборі треба враховувати:

   

  1. Обсяг самої ванни. Чим він більший – тим більше припою в нього вміститься, і тим більшу деталь можна буде завантажити. Для роботи з дрібними деталями варто брати невеликі ванни. Для роботи з проводами великого діаметра або з великими деталями є спеціальні ванни збільшеного обсягу (їх називають «тигель»).
  2. Матеріал, з якого виконана ванна. Це сталь або кераміка. Сталь дешевше, але швидше забруднюється і менше служить. Кераміка дорожче, але легше чиститься.
  3. Додаткові опції. Крім термометра і терморегулятора блок управління може мати таймер – щоб підтримувати потрібну температуру певну кількість часу.
  4. Сумісність з різними припоями. Для роботи з безсвинцевої припоями потрібні спеціальні моделі.
  5. Кількість резервуарів. Є моделі, які мають 2 ванних в одному корпусі – для одночасної роботи з різними припоями, або для підтримання різної їх температури. Такі зазвичай використовуються для вузькоспеціалізованих професійних завдань.
  6. Наявність ємності для збору відходів. Чи не обов’язкова, але корисна і зручна опція, особливо потрібна для тривалої роботи – щоб простіше було підтримувати місце в чистоті.

   

  Де купити паяльну ванну в Україні?

   

  Купити паяльні ванни в Україні можна в компанії «Метраном», що знаходиться в Харкові. В асортименті є різні моделі від Quick Electronic, які підходять для професійного і аматорського застосування в майстернях будь-якого призначення. Якщо виникнуть труднощі з вибором, або питання по характеристикам – ви можете зателефонувати або написати в «Метраном», і менеджер дасть відповідь.