Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де можна купити осцилограф в Україні?

   

  Осцилограф – один з основних приладів для вимірювання показань в електричних ланцюгах. Його використання поширене в усіх сферах, пов’язаних з електричними мережами та приладами: від ремонту побутової техніки і ноутбуків і до обслуговування промислового обладнання.

   

  Для чого і де застосовуються осцилографи?

   

  Осцилограф має екран, на якому показує коливання електросігнала в динаміці. Якщо узагальнити, то це той же вольтметр, тільки заміряє він не разовий показання, а форму заміряти напруги на часовому відрізку.

  На екрані ми бачимо це у вигляді хвиль, накладених на графік. І по їх амплітуді вже можна зрозуміти, наскільки правильно працює підключений до осцилографа прилад.

   

  Якими бувають осцилографи?

   

  Все осцилографи по області застосування і виду можна розділити на такі умовні групи:

   

  1. Стаціонарні – найбільші і важкі, але і з самим великим функціоналом і діапазоном настройок. Такі можуть стояти в лабораторіях, ремонтних майстерень, на виробництвах – тобто там, де осцилограф не потрібно переміщати з місця на місце.
  2. Портативні – за розміром трохи більше смартфона. Мають той же функціонал і можливості, і власний дисплей. Використовуються електриками в польових умовах, на виїзді.
  3. USB-осцилографи – найкомпактніший варіант. За розміром і виглядом вони нагадують USB-жорсткий диск для комп’ютера, тільки з декількома роз’ємами для підключення обладнання. Свого дисплея та органів управління не має: для роботи він підключається до ПК або ноутбука, і всі свідчення виводяться в спеціальній програмі. До діагностується обладнанню такої осцилограф підключається проводами, які йдуть з ним в комплекті. Такі прилади підходять для невеликих майстерень, в тому числі і аматорських.

   

  Крім форм-фактора все осцилографи розрізняються і за характеристиками: максимального напруження, кількості каналів, кількості і діапазону налаштувань.

   

  Де купити осцилограф в Україні?

   

  Купити осцилограф в Україні можна в компанії «Метраном». Наш офіс розташовується в Харкові, але ми відправляємо замовлення в усі міста України – від Києва до невеликих населених пунктів. У нашому каталозі є великий вибір моделей – від недорогих двохканальних і до професійних стаціонарних.