Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де можна купити калібратори в Україні?

   

  Будь-які КВП згодом (а іноді і відразу після покупки) можуть збиватися, і починати видавати неправильні показання. Це і шкідливо, і небезпечно, тому похибки у вимірюваннях потрібно вчасно виявляти й усувати. Для цього обладнання має проходити періодичні перевірки і настройки, якщо відхилення присутні.

  Для цих цілей і застосовують спеціальні пристрої – калібратори.

  Де застосовуються калібратори і як вони влаштовані?

   

  Прилади для калібрування можуть іспользоватсья на підприємствах, які:

  • використовують велику кількість вимірювальних приладів, і самостійно здійснюють їх перевірку (наприклад, великі промислові підприємства з власною службою КВП);
  • займаються проізводвством засобів КВПіА (калібратори застосуються для контролю за якістю продукції);
  • займаються обслуговуванням і ремонтом вимірювальних приладів.

  Принцип роботи у всіх калібраторів однаковий: в них закладена еталонна величина і блок для вимірювання. Устаткування, яке потребує повірки, підключається до калібратору і запускається. Калібратор зчитує його робочі характеристики, звіряє їх з занесенням в пам’ять еталоном, і видає результат – показує, чи є похибка, і яка.

   

  Якими бувають калібратори: види і відмінності

   

  Все калібратори діляться на кілька категорій за видами перевіряється обладнання:

   

  • калібратори струмового петлі – перевіряють обладнання (позиціонери клапанів і засувок, аналогові канали контролерів, і так далі) і датчики, що мають струмовий вихід;
  • калібратори температури – використовуються для повірки термометрів, термоелектричних перетворювачів, пірометрів;
  • калібратори тиску – використовуються для повірки манометрів.

  Крім приладів з окремою функцією є і багатофункціональні моделі, що дозволяють калібрувати інструменти для вимірювання температури і тиску.

   

  Де купити калібратори в Україні?

   

  Купити прилади для калібрування різного устаткування ви можете в компанії «Метраном». Ми знаходимося в Харкові, і відправляємо замовлення по всіх містах України.

   

  У нашому каталозі є калібратори температури, тиску, струмового петлі, а також багатофункціональні прилади та аксесуари для них. Виробники, з якими ми працюємо – це Flukeі Prove.

   

  Якщо знадобиться консультація (за характеристиками, асортименту, або допомога при виборі) – телефонуйте або пишіть нам, і ми допоможемо.