Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Навіщо потрібна електронна навантаження, і де її замовити в Україні?

   

  Раніше для перевірки джерел живлення до них підключали резистори і лампочки, і дивилися, як ІП поводиться під навантаженням. Природно, це було незручно: для точних вимірів був потрібний великий арсенал цих лампочок і резисторів. Та й точність була дуже приблизною, і самі виміри займали багато часу.
  З появою більш потужних джерел живлення і напівпровідникових компонентів з’явилися і профільні рішення – прилади електронної навантаження.

   

  Що таке електронна навантаження, і як вона працює?

   

  Це прилад, всередині якого встановлені потужні транзистори з системою охолодження і блоком управління.

  Якщо вам потрібно випробувати якийсь джерело живлення (акумулятор, сонячну батарею, блок живлення, і так далі) – ви підключаєте його до електронавантаження. Напруга від тестованого пристрою надходить на транзистори. Транзистори «переводять» енергію в тепло, тобто нагріваються. Щоб їх остуджувати і не допускати перегріву електронавантаження – в ній встановлена ​​система охолодження.

  Тому максимальна потужність навантаження впливає і на її розмір. Чим вище навантаження – тим більше повинні бути транзистори (і тим більше їх кількість), і тим потужніше повинна бути система охолодження. Для потужних електронагрузок потрібні більші радіатори і більше їх кількість, більш потужні вентилятори і більше площа вентиляційних отворів для відводу тепла з корпусу.

   

  Де і для чого використовуються електронні навантаження?

   

  Електронні навантаження застосовуються в майстернях і лабораторіях, які займаються виробництвом, діагностикою та ремонтом первинних і вторинних джерел електроживлення. Це можуть бути акумулятори, блоки живлення, стабілізатори та регулятори напруги, сонячні батареї, генератори, батарейки та інші подібні пристрої.

  Завдання електронної навантаження – виконання тестів. Вони дозволяють визначити напруга, струм і споживану потужність. Завдяки цьому можна зрозуміти, наскільки правильно працює джерело живлення.

   

  Якими бувають електронні навантаження?

   

  За типом струму електронавантаження може видавати постійний або змінний струм. Простіші прилади працюють тільки з постійним струмом, більш складні і серйозні – і з постійним, і з перемінним. Електронавантаження, що працюють зі змінним струмом, можуть використовуватися для тестування інверторів, ДБЖ, трансформаторів.

   

  Інша відмінність електронних навантажень – в їх функціонал. Найпростіші прилади можуть тільки видавати задану навантаження і заміряти основні показники струму. Більш складні – мають додаткові налаштування:

   

  • з’єднуватися з комп’ютерами (для побудови графіків і записи результатів);
  • динамічне тестування;
  • емуляція КЗ;
  • окремі режими для тестування батарей;
  • завдання різної крутизни фронтів;
  • імпульсний режим;
  • набір захисту самої електронавантаження (по току, потужності і напрузі, а також від перегріву або підключенні).

  Де купити електронну навантаження в Україні?

   

  Купити електронні навантаження в Україні можна в компанії «Метраном». Ми займаємося продажем засобів КВПіА різного призначення. У нас можна вибрати обладнання для застосування в будь-яких галузях – від домашнього застосування любителями і до вузькоспеціалізованих приладів для промисловості і лабораторій.

   

  Якщо знадобиться – наші співробітники можуть допомогти з вибором моделі, яка підійде під ваші завдання.