Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де купити вимірювач опору заземлення в Україні?

   

  Щоб захистити людину і тварин від можливого ураження струмом, при використанні електрообладнання застосовується заземлюючих пристроїв. Головною характеристикою заземлення є його опір. Чим воно нижче – тим більше струму по ньому «піде», і тим ефективніше воно буде працювати (і тим вище буде безпеку тих, хто знаходиться поруч).

   

  Щоб виміряти, наскільки правильно встановлено і наскільки правильно працює заземлюючих пристроїв, використовуються спеціальне обладнання. По суті і принципом роботи – це той же омметр, тільки з більш вузьким функціоналом і дуже низькою провідністю на вході. Конструктивно і за габаритами вимірювачі соп ротівленія заземлення теж схожі на омметри, з невеликими відмінностями за способом застосування.

   

  Для чого і де застосовують вимірювачі опору заземлення?

   

  Такі прилади застосовуються для:

   

  • приймально-здавальних робіт (наприклад, коли побудували житловий будинок, встанови чи заземлюючих пристроїв, і тепер треба перевірити, наскільки правильно воно працює);
  • експлуатаційних робіт (коли потрібно перевірити працездатність вже працюючої системи – щоб зрозуміти, чи зберігає вона свої розрахункові характеристики, або щоб зрозуміти, чи можна підключити до контуру додаткове обладнання).

   

  Вимірювачі опору заземлення застосовують в будь-якому будівництві (житлових будинків, комерційних, громадських і виробничих будівель) і для обслуговування будь-якого іншого елеткрооборудованія.

   

  Як обрати прилад для вимірювання опору заземлення?

   

  Звертати увагу потрібно на:

   

  • діапазон характеристик – є промислові моделі з великим вхідним опором, і є компактні мобільні пристрої;
  • умови навколишнього середовища – частина приладів предназ начени тільки для роботи в плюсовій температурі;
  • додатковий функціонал – сучасні прилади можуть зберігати і завантажувати дані через USB – порт.

   

  Де купити вимірюватель опору заземлення?

   

  Купити вимірювач опору заземлення в Україні можна в харківській компанії « Метраном ». Ми продаємо прилади всесвітньо відомого виробника Fluke (США). В асортименті є моделі з різною ціною і функціоналом. Все обладнання має міцне і надійне виконання, великий функціонал і зручне управління.

   

  Якщо виникнуть труднощі з вибором, або питання по асортименту або характеристиками – можете написати або подзвонити нам, і ми допоможемо.