Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Як вибрати і де купити вимірювач потужності струму в Україні?

   

  Потужність електричного струму – одна з основних його характеристик. Тому для роботи з будь-яким електроустаткуванням потрібно точно її знати.

   

  Для цього існують спеціальні прилади, які так і називають: вимірювачі потужності. Або, що більш поширене – ватметри.

   

  Де і для чого застосовують вимірювач потужності струму?

   

  Вимірювачі потужності струму застосовують для діагностики, обслуговування і ремонту будь-яких електричних ланцюгів з будь-яким обладнанням і на будь-яких об’єктах. Вони потрібні, щоб вимірювати режими роботи електрообладнання та витрата енергії, визначати потужність пристроїв, тестувати ланцюга і окремі їх ділянки. Тому вимірники використовують повсюдно – у всіх майстернях, лабораторіях і на підприємствах, що мають свою енергослужбу.

   

  Якими бувають вимірювачі потужності?

   

  Головний критерій, за яким діляться всі вимірювачі потужності – це діапазон частот, в якому працює прилад. За цим принципом є 3 групи пристроїв:

  • низькочастотні, для вимірювання потужності, яку споживає електрообладнання;
  • радіочастотні (або ВЧ-вимірювачі), для калібрування інших приладів і для обслуговування передавального і підсилює обладнання;
  • оптичні, застосовуються для вимірювання оптичної потужності сигналу, вимірювання загасання, і використовуються для обслуговування оптоволоконних систем так само часто, як мультиметри застосовуються для обслуговування електроніки.

  Де купити надійний вимірювач потужності в Україні?

   

  Купити вимірювачі потужності можна в харківській компанії «Метраном». У нашому каталозі є як побутові моделі, так і промислове обладнання. Ми займаємося продажем тільки продукції від відомих у всьому світі брендів, які поширені в багатьох країнах.

   

  Якщо з вибором виникнуть складності – напишіть або зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати обладнання, яке підійде для ваших завдань.