Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Якими бувають вимірювачі температури, і де їх можна купити в Україні?

  Температура – один з основних фізичних показників стану будь-якого тіла або середовища. Точно її вимірювати потрібно в промисловості (щоб контролювати технологічний процес) і будівництві (щоб визначати тепловтрати, вимірювати ефективність теплоізоляції).

  Для вимірювання температури існує кілька груп приладів.

  Якими бувають вимірювачі температури: види і відмінності

  Ми розділимо таке обладнання за кількома основними критеріями: метод вимірювання, місце застосування і виконання приладу.

  За методикою вимірювання вимірювачі температури бувають:

  1. Контактні – для зняття показань потрібно занурити датчик (термопару) в вимірювану середу (рідина, газ, сипуча речовина), або доторкнутися до об’єкта. Саме таке обладнання застосовується в промисловості всіх галузей для контролю за технологічними процесами.
  2. Безконтактні – для зняття показань не потрібно контакту: виміри знімаються по тепловому випромінюванню, яке створює потрібний об’єкт. У порівнянні з контактними вимірювачами безконтактні прилади видають менш точний результат, і за кількістю такого обладнання менше. Найпростіший приклад – тепловізори, що застосовуються в будівництві для пошуку тепловтрат будівель і комунікацій.

   

  За виконання корпусу і місцем застосування прилади бувають:

  1. Стаціонарні – встановлюються в одному місці і знімають показання в одній точці. Найпростіший приклад – термопара, вставлена ​​в трубопровід, і вимірює температуру проходить всередині речовини.
  2. Переносні – ті, які можна переносити з місця на місце. Найпростіший приклад – той же тепловізор.

   

  За виконання вимірювачі температури ділять на кілька великих груп:

  1. Тепловізори – безконтактні прилади, які наводяться на об’єкт і показують його теплову карту, на якій в кольорі відображені ділянки з різним ступенем нагрівання (від найгарячіших червоних до найхолодніших синіх). Більш складні прилади можуть показувати не тільки колірної розкид, але і температури в різних точках (але з немаленькою похибкою). Широко застосовуються в будівництві.
  2. Пірометри – найближчі «родичі» тепловізорів, схожі і зовні, і за способом застосування – їх потрібно навести на об’єкт. Тільки показують вони не теплову карту, а температуру в тій точці, на яку наведено їх інфрачервоний датчик. Їх також називають цифровими термометрами, інфрачервоними пістолетами або термодетектора.
  3. Термометри – найбільша група вимірювачів температури. Такі прилади зчитують показання з датчиків. Датчики можуть бути на самому корпусі, бути виносними або окремими (в тому числі і передавати дані без прямого підключення, без проводів).

   

  Термометри діляться на величезну кількість підвидів – за принципом дії і за формою виконання.

  Де купити вимірювач температури в Україні?

  Купити вимірювачі температури в Україні можна в компанії «Метраном». У нашому каталозі є обладнання різних видів – від нескладних безконтактних моделей, придатних для будівництва та ремонту, і до складних і максимально точних промислових пристроїв.

  Якщо знадобиться консультація по вибору – напишіть або зателефонуйте, і ми підберемо обладнання для ваших завдань.