Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  -6%
  Тестер Megger TPT320
  3600.00 грн 3375.00 грн
  Купить
  -16%
  Тестер Brymen BT-73EU
  3360.00 грн 2813.90 грн
  Купить
  -18%
  Тестер Brymen BT-71EU
  1890.00 грн 1553.96 грн
  Купить

  Де купити індикатор напруги в Україні?

   

  Індикатор напруги – один з основних діагностичних інструментів електрика. Він потрібен, щоб забезпечити безпечне проведення будь-яких робіт з електрикою.

  Навіщо потрібен індикатор напруги, і де він використовується?

  Прилад показує наявність (або відсутність) струму в мережі. Використовується максимально просто: контакт індикатора прикладається до контакту, який потрібно перевірити. Якщо струм є – на приладі спалахує лампочка. Якщо струму немає – лампочка не загоряється, а значить з проводкою або обладнанням можна працювати. Деякі прилади крім відсутності / наявності струму можуть показати ще й потужність мережі.

  Призначення індикатора – це безпечно для електрика визначити: чи можна починати роботу. Це необхідно, щоб захиститися від помилок – буває, що при роботах з електромережами на ділянці забувають (або не встигають, якщо працює не одна людина, а кілька) відключити електропостачання.

  Крім заходів безпеки індикатор потрібен ще й для того, щоб швидко визначати працездатність ділянки – для виявлення місць пошкоджень. Якщо на ділянці, який повинен бути робочим, індикатор не світиться – значить, проводка (або розетка) пошкоджена.

  Яким буває індикатор напруги?

  Приладів, якими можна визначити наявність або відсутність струму, є кілька видів. Між собою вони відрізняються по функціоналу, точності вимірювання, і за зовнішнім виглядом.
  За «зовнішності» можна розділити всі індикатори на дві категорії – це більш компактні і прості викрутки і більш функціональні тестери.

  Викрутки теж бувають декількох видів:

  • пасивна викрутка-індикатор – найпростіший і дешевий варіант, підходить для нескладних робіт (наприклад, для ремонту розетки будинку);
  • активна викрутка-індикатор – більш чутливий прилад, який працює контактно і безконтактно, навіть якщо жало потрапить в електромагнітне поле (тобто індикатором можна проводити уздовж дроту, покладеного в стіну і має ізоляцію, і визначити місце його пошкодження);
  • багатофункціональна викрутка – дозволяє регулювати чутливість, а також визначати наявність струму контактно і безконтактно, може мати дисплей і показувати вольтаж.

  Тестери, на відміну від викруток – двополюсні, мають два індикатори. Розташовуватися вони можуть або фіксовано на приладі корпусу (як у викрутки), або один індикатор кріпиться на корпусі, а другий – відходить на дроті. Такі цифрові індикатори зазвичай мають дисплей, і дозволяють не тільки визначати наявність / відсутність струму, але і заміряти його характеристики.

  Де купити індикатори напруги і струму в Україні?

  Купити індикатори напруги різних видів і з різним функціоналом (від найпростіших викруток до багатофункціональних професійних тестерів) можна в компанії «Метраном». У нашому каталозі зібрана продукція від виробників Fluke, Brymenі Megger.
  Якщо знадобиться допомога при виборі – зв’яжіться з нами, і ми докладно розповімо, який прилад підійде для ваших завдань. Доставку здійснюємо в усі міста України.