Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де купити генератор сигналів в Україні?

   

  Генератор сигналів – один з основних (разом з осцилографом) діагностичних приладів в сучасній радіотехніці і електроніці. Це пристрій, що створює сигнали різної частоти і з різною амплітудою, які потім подаються на тестований прилад.

   

  Навіщо і де застосовуються генератори сигналів?

   

  Головна функція генератора сигналів – це тестує вання, діагностика, налагодження, експериментування і синхронізація будь-яких радіо- і електронних пристроїв (від шин комп’ютерів і телекомунікаційної техніки до фільтрів і темброблоков).

   

  А значить і застосовують його там, де може знадобитися налагодження: в мастерск їх, лабораторіях і на виробництвах, які випускають будь-яке обладнання – для перевірки його правильності роботи.

   

  Якими бувають генератори сигналів?

   

  Більшість генераторів сигналів робляться стаціонарними, і розраховані на використання без частої тра нспортіровкі. Є й портативні кишенькові моделі, але їх вибір набагато менше, і функціонал у них теж менше в порівнянні зі стаціонарними.

   

  Ще є поділ за принципом роботи – генератори сигналів бувають:

  • аналогові;
  • цифрові.

   

  Аналогові моделі в продажу зустрічаються рідше – як застарілі і менш функціональні. Зустріти їх зараз можна хіба що на давно існуючих підприємствах, які закуповували обладнання давно. Майже всі сучасні моделі відносяться до цифрових, і мають більш широкий функцион ал і діапазони характеристик.

   

  Але найважливішим є поділ за типом сигналу. Є такі види:

   

  1. Генератори логічних сигналів – для тестування обладнання з двійковими послідовностями.
  2. Генератори змішаних сигналів (або функціональні генератор и) – видають прямокутні, трикутні і синусоїдальні імпульси.
  3. Генератори прямокутних імпульсів.
  4. Генератори лінійно-змінюється напруги.
  5. Генератори прямокутних імпульсів.
  6. Генератори синусоїдальних коливань.
  7. Вузькоспеціалізовані генератори (наприклад – генератори шуму, або телевізійні випробувальні таблиці).

   

  Основні характеристики у генераторів всіх видів такі:

   

  • кількість пам’яті;
  • частота вибірок;
  • дозвіл по амплітуді;
  • швидкість передачі даних;
  • кількість вихідних каналів;
  • набір видо в сигналів і можливості їх редагування.

  Де купити гені ратор сигналів?

   

  Купити генератор сигналів в Україні можна в харківській компанії «Метраном». Підприємство займається продажем контрольно-вимірювальних приладів різних видів і для різних завдань. В каталозі є пристрої як для аматорського застосування в домашніх майстерно х і до приладів, призначених для промислового застосування.