Фільтри

 • Ціна

 • Категории

  Де купити цифрові мультиметри в Україні?

   

  Мультиметр (або тестер, або авометр, або ампервольтомметр) – багатофункціональний прилад, широко застосовуваний для роботи з електричними мережами.

  За принципом роботи він буває аналоговим і цифровим. Аналогові прилади простіші по влаштуванню, але мають менший діапазон характеристик і менш точні, і зараз вважаються застарілими. Їм на зміну прийшли більш сучасні цифрові моделі: невеликі, більш точні, і мають більше функцій.

   

  Навіщо і де застосовують цифрові мультиметри?

   

  Цифровий мультиметр об’єднує в собі функції вольтметра, амперметра і омметра, а значить дозволяє заміряти замкнутість ланцюга, її опір, напруга, силу струму і ємність конденсаторів.

  Використовують його для:

  • налагодження електросхем;
  • ремонту будь-якого електроустаткування – від автоелектрики до побутової техніки і промислових установок;
  • тестування правильності роботи обладнання (як планового, так і для діагностики неполадок).

   

  Якими бувають цифрові мультиметри?

  Основна відмінність приладів в їх розмірах:

  • портативні – більшість цифрових мультиметров саме такі, харчуються від акумулятора (деякі можуть ще і від мережі або від батарейок), більшість мають розрядність 3.5 цифрових розряду (але зустрічаються моделі і з іншого розрядністю: 2.5, 4.5 або 5);
  • стаціонарні – професійні прилади з більшим і важким корпусом, які ставляться на стіл, використовуються в основному в лабораторіях, майстернях (тобто там, де виміри проводяться в одному місці, і прилад не потрібно часто переносити).

   

  Основний функціонал у обох видів приблизно однаковий: виконувати базові виміри можна як портативним, так і стаціонарним мультиметром. Але стаціонарні моделі мають більший діапазон налаштувань, меншу похибка, і тому дозволяють проводити більш точні виміри.

   

  Де купити сучасні цифрові мультиметри в Україні?

   

  Купити сучасні цифрові мультиметри в Україні можна в компанії «Метраном». Ми постачаємо обладнання від кращих виробників, відомих по всьому світу: Brymen, DER EE, Fluke, Owon, Sanwa, Rigol. У нашому каталозі є як портативні бюджетні моделі, так і професійні стаціонарні.

   

  Якщо виникнуть труднощі з вибором, або будь-які інші питання, що стосуються продукції – напишіть або зателефонуйте нам, і ми допоможемо їх вирішити.